Строительная компания "ОкругСтройСервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Строительная компания "ОкругСтройСервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "ОкругСтройСервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "ОкругСтройСервис"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "ОкругСтройСервис"Услуги:
- капитальный ремонт;
- косметический ремонт;
- ремонт в новостройках;
- ремонт коттеджей;
- ремонт офисов;
- эксклюзивный ремонт.

Телефон:
38 (050) 725-3345

Адрес:
бул. А. Давыдова, 10
Сайт:
www.stroyservis.kiev.ua

E-mail:
info@okrug-stroyservis.biz


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Строительная компания "ОкругСтройСервис" на карті Києва

Коментарі користувачів: Строительная компания "ОкругСтройСервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "ОкругСтройСервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ОкругСтройСервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.