Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana"Именно в Киеве, в самом престижном коммерческом центре города “Глобусе”, была открыта первая “Джелатерия Итальяна”. По своим характеристикам, профессионализму и оборудованию она полностью соответствует крупному итальянскому производству и готова поставлять мороженое обширной торговой сети, поэтому и пользуется большим успехом. Успехом, который доказывает жизнеспособность проекта и создает предпосылки к открытию подобных предприятий в главных городах Украины и в соседних странах.


Адрес:
Майдан Незалежности, ТЦ Глобус, 1 линия
Сайт:
www.lagelateriaitaliana.ua


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Кафе, кав'ярні
Кондитерські

Додати компанію


Філії La Gelateria Italiana (Кофейня-кондитерская):

Адреса: ул. Луговая, 12, ТРЦ Караван
Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana" на карті Києва

Коментарі користувачів: Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кофейня-кондитерская "La Gelateria Italiana", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кофейня-кондитерская, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії La Gelateria Italiana, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.