Компания "Veta-Ukraine" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: організація весілля Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Компания "Veta-Ukraine", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Весілля в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки організація весілля або географічно спростити відбір (наприклад: організація весілля, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Veta-Ukraine", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати організація весілля до душі.

УКР РУС

Головна » Весілля » Організація весілля в Києві » Компания "Veta-Ukraine"
Пошук:


Весілля
Компания "Veta-Ukraine"Вы хотите, чтобы Ваша свадьба была неповторимой и самой лучшей? У Вас осталось мало времени до Вашего Главного дня? Вы не успеваете его организовать? Veta-Ukraine сделает этот день неповторимым и прекрасным, и успеет всё организовать, если до него остался даже 1 день!

Мы можем предложить Вам как свадебные пакеты «под ключ» так и отдельные мероприятия, включая свадебные платья.

В нашем агентстве есть уникальные свадебные платья стоимостью до 5 500 грн., которые отличаются своей воздушностью, разнообразием в цвете-белом, айвори, кремовом и шампань. Поможем в выборе фаты, бижутерии, аксессуаров.

Телефон:
(044) 332-2983, (066) 774-4455

Адрес:
пр-т Мира, 15а, оф. 302
Сайт:
www.veta-ukraine.com.ua

E-mail:
info@veta-ukraine.com.ua


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Організація весілля
Весільні салони

Ивент-агентство "Gold Event"

Команда GOLDEVENT работает на рынке свадебной индустрии с 2004 года. Мы были одними из первых, мы о...
Музтамада Ирина

Хотите провести Ваше мероприятие весело и организовано? Тогда доверьте эту работу профессионалам....
Додати компанію

Компания "Veta-Ukraine" на карті Києва


Компания "Veta-Ukraine" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Veta-Ukraine"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Veta-Ukraine", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати свадебные услуги, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Veta-Ukraine, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.