Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: курси професій, підвищення кваліфікації Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки курси професій, підвищення кваліфікації або географічно спростити відбір (наприклад: курси професій, підвищення кваліфікації, м. ). А якщо вам є що сказати про Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати курси професій, підвищення кваліфікації до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Курси професій, підвищення кваліфікації в Києві » Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов
Пошук:


Навчання

Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологовПредлагаем Вам сотрудничество в области повышения квалификации персонала с выдачей государственного сертификата о прохождении курсов повышения квалификации на базе специализированного учебного заведения г. Киева.

Тематика:
- инновационные технологии системного управления;
- основы медиации – конструктивного решения споров и правовых вопросов;
- технология принятия решений «открытое пространство»;
- краудсорсинговые технологии;
- управление персонифицированными (личными) знаниями в организации;
- экофасилитативные технологии управления персоналом – сопровождение личностного роста и системных изменений в организации, ориентированной на развитие и др.

Предоставляем услуги в области разработки и проведения тренингов по Вашему запросу. Обеспечим самые выгодные условия (содержательные, формальные и финансовые).

Телефон:
(097) 353-3302, (063) 416-9215

Адрес:
ул. Дмитриевская, 71, к. 214
Сайт:
www.vaep.org

E-mail:
lekabo@list.ru


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Курси професій, підвищення кваліфікації

Учебный центр "Курсор"

Учебный Центр Курсор - для тех, кто хочет получить максимальное количество знаний в кратчайшие сроки...
Учебный центр "Professional"

Учебный центр "Professional" приглашает на курсы желающих освоить новые профессии в сфере красоты....
Учебный центр информационных технологий "QA Start Up"

QA Start Up – учебный центр информационных технологий, в котором теоретические знания подкрепляются ...
Учебный центр "УСПЕХ"

Учебный центр "Успех", г.Киев, предлагает профессиональное образование для взрослых и подростков с 1...
Додати компанію

Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов на карті Києва


Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов на карті Києва


Коментарі користувачів: Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологовЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати образование, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Курсы повышения квалификации персонала, HR-менеджеров, психологов, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.