Галерея "АтрибутЪ" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Крещатике

Якщо вас цікавить Галерея "АтрибутЪ", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Галерея "АтрибутЪ", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Галерея "АтрибутЪ"
Пошук:


Культура
Галерея "АтрибутЪ"Мы занимаемся продажей всех видов антиквариата а также организацией и проведением выставок выдающихся современников. При галерее работает литературно- музыкальный клуб "Атрибутъ".

Имеем честь, предложить Вам уникальную коллекцию предметов антиквариата и произведений современного искусства различных стилей и направлений, с ХVII-го века до наших дней.

Представленные на сайте предметы антиквариата, и живописи далеко не исчерпывает нашу экспозицию. В случае интереса, предварительный звонок в разы облегчит и ускорит решение.

Телефон:
(044) 599-0521

Адрес:
ул. Шелковичная, 30б
Сайт:
www.atribut.com.ua

E-mail:
info@atribut.com.ua


Метро поблизу:
Крещатик
Театральная
Площадь Льва Толстого
Дворец спорта

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюГалерея "АтрибутЪ" на карті Києва


Галерея "АтрибутЪ" на карті Києва


Коментарі користувачів: Галерея "АтрибутЪ"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Галерея "АтрибутЪ", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати галерея антиквариата, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії АтрибутЪ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.