Компания "Hotel Lux" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Компания "Hotel Lux", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості або географічно спростити відбір (наприклад: агенції з нерухомості, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Hotel Lux", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Компания "Hotel Lux"
Пошук:


Житло, нерухомість
Link.ua рекомендует:
Работа в агентстве недвижимости

Компания "Hotel Lux"Компания Hotel Lux рада предложить вам аренду квартиры в Киеве, в центре с европейским дизайном.

Если вы планируете несколько дней побыть в столице и нуждаетесь в комфорте и уюте, то снять квартиры в центре Киева – оптимальное решение для вас!

Телефон:
(044) 223-2772, 331-7265, (066) 758-5993, (097) 177-7307, (093) 314-5754

Адрес:
ул. Прорезная, 10, оф. 67
Сайт:
www.hotel-lux.net

E-mail:
hotellux3@gmail.com


Метро поблизу:
Золотые ворота
Театральная
Крещатик
Майдан Незалежности

Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію

Компания "Hotel Lux" на карті Києва


Компания "Hotel Lux" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Hotel Lux"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Hotel Lux", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати аренда квартир, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Hotel Lux, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.