Консалтинговая компания "Меллор Групп" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: реєстрація та ліквідація підприємства Києва на Демеевской

Якщо вас цікавить Консалтинговая компания "Меллор Групп", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки реєстрація та ліквідація підприємства або географічно спростити відбір (наприклад: реєстрація та ліквідація підприємства, м. ). А якщо вам є що сказати про Консалтинговая компания "Меллор Групп", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати реєстрація та ліквідація підприємства до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Реєстрація та ліквідація підприємства в Києві » Консалтинговая компания "Меллор Групп"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в консалтинговой компании

Консалтинговая компания "Меллор Групп"Деятельность Компании "Меллор групп" направлена на предоставление профессиональной помощи деловым людям, испытывающим трудности с ведением своего бизнеса.

Для каждого клиента мы разрабатываем индивидуальную схему обслуживания, учитывая все факты, в том числе финансовые возможности нашего клиента.

Целью нашей деятельности является содействие предприятиям всех форм собственности и отдельным гражданам в повышение эффективности деятельности и достижении максимальных экономических результатов.

В своей работе мы применяем системный подход к каждому клиенту.

Мы осуществляем:
- регистрацию фирм, не коммерческих организаций, финансовый учереждений, профессиональных участников фондового рынка и тд.;
- полное юридическое сопровождение деятельности предприятий и физических лиц, юридические консультации по всем интересующим Вас вопросах, ведение дел, защита прав в судах;
- ведение проектов по банкротству, развиваем направления финансового оздоровления (санации) предприятий;
- куплю-продажу фирм и готового бизнеса.

Оказываем услуги по вызову электрика на дом.

Телефон:
(097) 737-3795

Адрес:
пр-т Голосеевский, 32
Сайт:
www.mellor.in.ua

E-mail:
mellor2@yandex.ua


Метро поблизу:
Демеевская

Рубрики:
Реєстрація та ліквідація підприємства
Юридичні послуги

Додати компанію

Консалтинговая компания "Меллор Групп" на карті Києва


Консалтинговая компания "Меллор Групп" на карті Києва


Коментарі користувачів: Консалтинговая компания "Меллор Групп"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Консалтинговая компания "Меллор Групп", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати консалтинговая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Меллор Групп, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.