Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Арсенальной

Якщо вас цікавить Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service"
Пошук:


Працевлаштування

Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service"Кадровое Агентство "Vip-Service" оказывает высококачественные услуги по подбору домашнего персонала в Киеве и пригороде.

Вам нужна няня, домработница, повар, водитель или семейная пара? Доверьте нашему Агентству заботы по поиску и подбору персонала для работы в Вашей семье, и мы гарантируем, что Вы будете довольны.

Мы не просто проверяем биографию будущего работника, рекомендации и черный список, мы проводим психологическое тестирование, анализ личностных качеств. То есть, уделяем внимание всем сторонам навыков и характера нанимаемого персонала.

Телефон:
38 (044) 280-7670

Адрес:
ул. И. Мазепы, 3а, оф. 35
Сайт:
www.vip-service.kiev.ua

E-mail:
info@vip-service.kiev.ua


Метро поблизу:
Арсенальная

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service" на карті Києва

Коментарі користувачів: Агентство по подбору домашнего персонала "Vip-Service"ip: 178.150.22.#
Відгук залишив: Алина
24 липня 2019 21:45 #

Обратились в агентство VIP-сервис по поводу подбора повара и столкнулись с полным не профессионализмом. Подобранный повар не соответствовал нашим требованиям, рекомендации повара никто в агентстве не проверял. Когда попросили заменить повара, не смогли предоставить замену. Остались очень не довольны услугами агентства VIP-сервис, не Рекомендуем!

  • +1
ip: 93.72.125.#
Відгук залишив: Ирина
21 квітня 2013 08:54 #

У нас особый случай, болен ребенок. Поэтому нужна няня терпеливая, добрая, знающая. Людмила,спасибо большое за понимание ситуации и за няню. Я сейчас спокойно ухожу из дома, знаю, что мой сынок окружен заботой и вниманием.

  • +26

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.