Компания "Brend Holders" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Компания "Brend Holders", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Brend Holders", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Brend Holders"
Пошук:


Ремонт
Компания "Brend Holders"Компания "Бренд Холдерс" занимается продажей, проектированием и монтажом инновационной системы обогрева – инфракрасного пленочного теплого пола. Компания является официальным представителем производителя инфракрасной термопленки – украинской научно-производственной компании «Монокристалл».

Инфракрасная пленка производится на современном оборудовании с применением высоких технологий и с учетом международных требований к качеству.

Специалисты компании ответят на все Ваши вопросы и помогут Вам качественно:
- Рассчитать стоимость и подготовить проект системы отопления для Вашего помещения;
- Выбрать необходимые материалы для монтажа Вашего теплого пола;
- Провести монтаж или дать все необходимые консультации по проведению самостоятельного монтажа.

Телефон:
38 (044) 360-4123, (095) 631-2035

Адрес:
бул. Труда, 10
Сайт:
www.brendholders.com.ua

E-mail:
info@brendholders.com.ua


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Ремонт квартир
Будівельні магазини

Додати компанію

Компания "Brend Holders" на карті Києва


Компания "Brend Holders" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Brend Holders"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Brend Holders", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати инфракрасный  пленочный теплый пол, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Brend Holders, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.