Школа китайского языка "New East Asia" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мовні курси Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Школа китайского языка "New East Asia", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мовні курси або географічно спростити відбір (наприклад: мовні курси, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа китайского языка "New East Asia", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мовні курси до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Мовні курси в Києві » Школа китайского языка "New East Asia"
Пошук:


Навчання

Школа китайского языка "New East Asia"New East Asia - это эффективная программа обучения, разработанная опытными преподавателями и носителями языка.

Современные педагогические достижения и новейшие учебные материалы сделают изучение китайского языка еще более увлекательным, а потому легким.

Телефон:
(044) 220-1116, (097) 968-7740

Адрес:
ул. Р. Окипной, 4а
Сайт:
www.yglx.ucoz.com

E-mail:
yglx@mail.ru


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Мовні курси

ENGLISHPAPA - SCHOOL OF ENGLISH

EnglishPapa - школа английского языка, которая поддерживает вас во всем, что относится к изучению а...
Языковая школа "Європейська мовна студія"

"Європейська мовна студія" приветствует Вас! Изучение английского, немецкого, испанского языков в на...
Всеукраинский центр иностранных языков "UA"

Всеукраинский центр иностранных языков "UA" - образовательный центр для всех, кто хочет достичь наил...
Вторые Киевские курсы иностранных языков "Kyiv Languages School 2"

Мы работаем по 2 адресам: ул. Милютенко и бул. Дружбы Народов. Хорошо известны в течение многих л...
Додати компанію

Школа китайского языка "New East Asia" на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа китайского языка "New East Asia"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа китайского языка "New East Asia", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати школа китайского языка, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії New East Asia, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.