Кафе "Наше Кафе" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Кафе "Наше Кафе", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Кафе "Наше Кафе", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Кафе "Наше Кафе"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Кафе "Наше Кафе""Наше кафе" предлагает Вам переложить все заботы по организации: праздники, банкета, фуршета, корпоратива - на квалифицированную команду нашего заведения.

Ищете где поесть вкусно и без существенного влияния на содержание Вашего кошелька?, тогда опять дорога приведет Вас к нашим дверям.

Мы ценим и уважаем наших посетителей, поэтому лояльные цены, вкусные блюда приятно удивят Вас, когда Вы к нам придете!

Телефон:
38 (044) 383-2135

Адрес:
ул. Глубочицкая, 17
Сайт:
www.nashecafe.com.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Кафе "Наше Кафе" на карті Києва


Кафе "Наше Кафе" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кафе "Наше Кафе"ip: 176.36.30.#
Відгук залишив: Ника
12 березня 2014 08:48 #

Заказывали банкет. Обговорили все меню, время подачи,все было вовремя и очень вкусно. Персонал отзывчивый, ни каких конфликтов только хорошие воспоминания. Теперь только к ним. Спасибо вам большое.

  • +12

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.