Сервисный центр "КПК Сервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Кловской

Якщо вас цікавить Сервисный центр "КПК Сервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр "КПК Сервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Сервисный центр "КПК Сервис"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр "КПК Сервис""КПК сервис" выступает поставщиком как оригинальных, так и OEM комплектующих и аксессуаров для КПК и смартфонов с 2006 года. В основу работы команды положен принцип оперативного и качественного обслуживания клиентов.

Сервисный центр выполняет профессиональный ремонт Acer, Asus, Black Berry, Dell, Eten, HP, HTC, Mio, Qtek, Toshiba, Nokia, Samsung, Sony-Ericsson любой сложности.

Так же профессионально ремонтируем iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S.

"КПК сервис" выступает поставщиком как оригинальных, так и OEM комплектующих и аксессуаров для КПК и смартфонов с 2006 года.

Система знижок:
10% скидки на запчасть при условии ремонта в "КПК Сервис"


Телефон:
38 (044) 221-5554, (067) 348-5554, (050) 348-5554

Адрес:
ул. Мечникова, 14/1
Сайт:
www.pdaservice.kiev.ua

E-mail:
office@pdaservice.kiev.ua


Метро поблизу:
Кловская

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт телефонів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр "КПК Сервис" на карті Києва


Сервисный центр "КПК Сервис" на карті Києва


Коментарі користувачів: Сервисный центр "КПК Сервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр "КПК Сервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії КПК Сервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.