Спорт клуб "Микро Фитнес" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: фітнес-клуби Києва на Черниговской

Якщо вас цікавить Спорт клуб "Микро Фитнес", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки фітнес-клуби або географічно спростити відбір (наприклад: фітнес-клуби, м. ). А якщо вам є що сказати про Спорт клуб "Микро Фитнес", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати фітнес-клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Фітнес-клуби в Києві » Спорт клуб "Микро Фитнес"
Пошук:


Спорт
Спорт клуб "Микро Фитнес"В наше время малоподвижного образа жизни нам всем необходимо позаботиться о состоянии своего здоровья.

Спортивный клуб "Микро Фитнес" поможет Вам поддержать свое тело в хорошей физической форме, сохранить бодрое расположение духа и зарядиться положительными впечатлениями!

В нашем клубе Вы обязательно найдете программу, которая подойдет именно Вам - на Ваш выбор есть множество групповых программ, а также индивидуальные тренировки с опытными инструкторами.

Телефон:
38 (044) 206-4500

Адрес:
ул. В. Сосюры, 6, бизнес центр "Прага"
Сайт:
www.microfitness.com.ua

E-mail:
antosykk@ukr.net


Метро поблизу:
Черниговская
Дарница
Левобережная
Дружбы народов

Рубрики:
Фітнес-клуби
Шейпінг, аеробіка
Тренажерні зали
Йога
Солярії
Масаж

Фитнес клуб "Sport Star"

Посетив фитнес клуб "Sport Star" Вы будете иметь возможность не только усовершенствовать свое тело, ...
Фитнес клуб "Mega GYM"

Спортклуб MegaGym предлагает абсолютно новый формат фитнес услуг на рынке Украины. Вы устали пере...
Фитнес клуб "Steel Gym"

Готовы к изменениям в жизни? Тренажерный зал "Steel Gym" с професиональным тренерским составом пр...
Студия фитнеса и танца "Valeria's Secret"

Многогранный, жизнерадостный, активный - именно такими качествами наделен каждый, кто стремится к со...
Додати компанію

Спорт клуб "Микро Фитнес" на карті Києва


Спорт клуб "Микро Фитнес" на карті Києва


Коментарі користувачів: Спорт клуб "Микро Фитнес"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спорт клуб "Микро Фитнес", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати спорт клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Микро Фитнес, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.