Сервисный центр Bosch - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Сервисный центр Bosch, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр Bosch, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Сервисный центр Bosch
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр BoschМастера сервисного центра по ремонту стиральных машин Bosch выедут к вам для диагностики стиральной машины и произведут профессиональный ремонт у вас на дому, используя качественные инструменты и оригинальные запчасти.

После ремонта в нашем сервисном центре, наши специалисты доставят вам отремонтированную стиральную машину в удобное для вас время, установят, подключат, проверят вместе с вами, поставят на гарантию.

Телефон:
(044) 233-2437

Адрес:
ул. Стройиндустрии, 6
Сайт:
www.bosch.at.ua

E-mail:
ardo@i.ua


Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт побутової техніки

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр Bosch на карті Києва


Сервисный центр Bosch на карті Києва


Коментарі користувачів: Сервисный центр BoschЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр Bosch, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонт стиральных машин, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Сервисный центр Bosch, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.