Транспортная компания - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Вантажні перевезення Києва

Якщо вас цікавить Транспортная компания, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Вантажні перевезення. А якщо вам є що сказати про Транспортная компания, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Вантажні перевезення до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Вантажні перевезення в Києві » Транспортная компания
Пошук:


Транспорт
Транспортная компанияГрузоперевозки по Киеву и Украине - основная специализация транспортной компании.

У нас Вы можете заказать весь спектр грузоперевозок по Киеву, области и Украине. Для грузоперевозки по Киеву Вы можете заказать газель или автомобиль по больше МАН, Мерседес с гидробортом.

Чтобы оформить заказ газели или любого другого автомобиля (в зависимости от объема груза) просто свяжитесь с нами удобным для Вас способом.

Осуществляя грузоперевозки по Киеву, мы, в интересах клиента, стремимся действовать предельно оперативно и готовы обеспечить транспортное средство и необходимое количество рабочих рук для погрузки продукции уже в течение одного часа.

Если Вам требуются срочные грузоперевозки, обращайтесь только в нашу компанию.

Телефон:
(067) 731-2818

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.gruzkiev.kiev.ua

E-mail:
vit11177@mail.ru


Рубрики:
Вантажні перевезення

Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Транспортная компанияЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Транспортная компания, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги грузоперевозок, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Транспортная компания, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.