Малярные работы "Савченко СПД" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Малярные работы "Савченко СПД", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Малярные работы "Савченко СПД", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Малярные работы "Савченко СПД"
Пошук:


Ремонт

Малярные работы "Савченко СПД"Малярные работы в Киеве. Все виды малярных работ:
- беспесчанка;
- выравнивание;
- покраска;
- оклейка обоев;
- И все, что с этим связано.

Телефон:
38 (044) 232-9922, (067) 373-2020, (063) 842-1199

Адрес:
ул. Р. Окипной, 2а
Сайт:
www.ami.kiev.ua

E-mail:
amikiev@mail.ua


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Малярные работы "Савченко СПД" на карті Києва

Коментарі користувачів: Малярные работы "Савченко СПД"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Малярные работы "Савченко СПД", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати малярные работы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Савченко СПД, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.