Выставочная компания "Парус Экспо Медиа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Выставочная компания "Парус Экспо Медиа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Выставочная компания "Парус Экспо Медиа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Выставочная компания "Парус Экспо Медиа"
Пошук:


Культура
Выставочная компания "Парус Экспо Медиа"Выставочная компания ООО "Парус Экспо Медиа" создана для реализации на Украине новых высокоэффективных выставочных проектов.

Отличительное качество проводимых нами мероприятий - совмещение лучших традиций классической выставки с современными интегрированными проектами, насыщенными деловой программой.

Каждая новая выставка всегда несет в себе инновации, направленные на совершенствование содержания, сервиса, системы обеспечения эффективности контактов.

Телефон:
38 (044) 484-6891

Адрес:
ул. Н. Пимоненко, 13
Сайт:
www.pem.com.ua

E-mail:
info@pem.com.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюВыставочная компания "Парус Экспо Медиа" на карті Києва


Выставочная компания "Парус Экспо Медиа" на карті Києва


Коментарі користувачів: Выставочная компания "Парус Экспо Медиа"Відгук залишив: PEM-vamp
31 серпня 2012 11:08 #

Компания Парус - это типичная компания однодневка, зарплата невысокая, перспектив никаких. плюс постоянная текучка кадров, а виной тому плохой менеджмент и элементарное неуважение к сотрудникам - настоятельно не рекомендую связываться

  • +2

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.