Школа кельтских танцев "Lugnasad" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Школа кельтских танцев "Lugnasad", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа кельтских танцев "Lugnasad", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Школа кельтских танцев "Lugnasad"
Пошук:


Спорт

Школа кельтских танцев "Lugnasad"Киевская школа кельтских танцев "Лугнасад" с радостью приглашает вас в мир шотландских и ирландских танцев!

Лугнасад – название одного из главных праздников кельтов. Он посвящен Лугу – богу света и солнца, покровителю всех искусств и ремесел. А значит – творчества, танцев и радости, которую они приносят.

"Лугнасад" – это молодой, развивающийся коллектив, где всегда рады новому другу.

Если вас манят волшебные зеленые холмы Ирландии и поросшие вереском горы Шотландии, если ваши ноги не могут устоять на месте при звуках зажигательной джиги, а душа рвется в пляс, - вы попали по адресу!

Телефон:
(097) 663-5496, (096) 162-4237, (050) 442-9357

Адрес:
ул. Гарматная, 26/2, ДК "Росток"
Сайт:
lugnasad.kiev.ua

E-mail:
lugnasad@ukr.net


Метро поблизу:
Шулявская
Берестейская

Рубрики:
Школи танців

Киевская школа балета "TODES"

В раннем возрасте крайне важно самовыражение, физический и духовный рост. Для детей танец - это прек...
Профессиональная школа танцев для детей "Эдванс"

Профессиональная школа танцев для детей Эдванс приглашает на новый танцевальный сезон детей от 4х ле...
Студия современных танцев "MIXSTYLE"

- м. Демеевская - Троещина MIXSTYLE - киевская студия современных танцев. Профессиональные хо...
Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Додати компанію

Школа кельтских танцев "Lugnasad" на карті Києва


Школа кельтских танцев "Lugnasad" на карті Києва


Коментарі користувачів: Школа кельтских танцев "Lugnasad"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа кельтских танцев "Lugnasad", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати школа кельтских танцев, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Lugnasad, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.