Ресторан "L'amour" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Почтовой площади

Якщо вас цікавить Ресторан "L'amour", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "L'amour", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "L'amour"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "L'amour"Ресторан расположен в самой красивой части Киева – на набережной. Интерьер представляет собой стильный кич из переплетенных залов-домиков и коридоров-улочек. Несмотря на кажущуюся фривольность, ресторан с блеском презентует французскую кухню.

В меню: сытные блюда из мяса и рыбы. А среди любимых блюд завсегдатаев – телятина Бордо, свинина Кошон дю Вен и многое другое.

Телефон:
38 (044) 467-7897

Адрес:
ул. Набережно-Крещатицкая, 17/18
Сайт:
www.kartamir.com.ua

E-mail:
customer@kartamir.com.ua


Метро поблизу:
Почтовая площадь

Рубрики:
Ресторани

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію

Ресторан "L'amour" на карті Києва


Ресторан "L'amour" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "L'amour"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "L'amour", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії L'amour, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.