KaruseL club - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: клуби, нічні клуби Києва на Голосеевской

Якщо вас цікавить KaruseL club, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки клуби, нічні клуби або географічно спростити відбір (наприклад: клуби, нічні клуби, м. ). А якщо вам є що сказати про KaruseL club, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати клуби, нічні клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Клуби, нічні клуби в Києві » KaruseL club
Пошук:


Розваги
Link.ua рекомендует:
Работа в ночном клубе

KaruseL clubКавказская, украинская, армянская кухня; wi-fi; кальян. Только здесь приятный отдых,жаркая танцевальная атмосфера,любимая музыка не оставят вас равнодушными! Проведение торжеств, банкетов, корпоративов.

Телефон:
38 (044) 259-0001

Адрес:
пр-т Голосеевский, 87, в развлекательном комплексе "Голосеевский двор"
Сайт:
www.dvorgoloseevskiy.com.ua

E-mail:
saturnav@ukr.net


Метро поблизу:
Голосеевская

Рубрики:
Клуби, нічні клуби
Точки доступу Wi-Fi

Додати компанію

KaruseL club на карті Києва


KaruseL club на карті Києва


Коментарі користувачів: KaruseL clubЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію KaruseL club, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ночной клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії KaruseL club, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.