Центр раннего развития детей "The Language Village" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячий розвиток Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Центр раннего развития детей "The Language Village", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Дітям в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячий розвиток або географічно спростити відбір (наприклад: дитячий розвиток, м. ). А якщо вам є що сказати про Центр раннего развития детей "The Language Village", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячий розвиток до душі.

УКР РУС

Головна » Дітям » Дитячий розвиток в Києві » Центр раннего развития детей "The Language Village"
Пошук:


Дітям
Центр раннего развития детей "The Language Village"На базе школы английского языка "The Language Village" действует центр раннего развития детей от 2х лет.

Такие занятия как рисование, танцы, лепка, развивающие игры проходят полностью на английском языке, что позволяет Вашему ребёнку выучить английский так же легко и просто как он учит русский либо украинский.

На наших занятиях дети попадают в англоязычную среду, что автоматически приводит к запоминанию новых слов и выражений, а также грамматики.

Преимущества The Language Village:

профессиональные преподаватели-педагоги;
3-4 человека в группе, что обеспечивает индивидуальный подход к каждому ребёнку;
специально оборудованные комнаты для удобства детей;
удобное индивидуальное расписание, составленное с учётом Ваших пожеланий;
интересные, веселые и познавательные занятия.

Приводите своих детей в центр раннего развития The Language Village и откройте для них мир английского языка!

Телефон:
38 (044) 577-2983, (097) 392-9144, (095) 389-9227

Адреса:
ул. Б. Гмыри, 1а/4, оф. 4
Сайт:
www.languagevillage.com.ua

E-mail:
info@languagevillage.com.ua


Метро поблизу:
Позняки
Осокорки
Харьковская

Рубрики:
Дитячий розвитокЦентр раннего развития детей "The Language Village" на карті Києва


Центр раннего развития детей "The Language Village" на карті Києва


Коментарі користувачів: Центр раннего развития детей "The Language Village"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Центр раннего развития детей "The Language Village", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати центр раннего развития детей, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії The Language Village, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.