Салон красоты "ATTENTION PRO studio" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: салони краси Києва на Арсенальной

Якщо вас цікавить Салон красоты "ATTENTION PRO studio", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки салони краси або географічно спростити відбір (наприклад: салони краси, м. ). А якщо вам є що сказати про Салон красоты "ATTENTION PRO studio", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати салони краси до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Салони краси в Києві » Салон красоты "ATTENTION PRO studio"
Пошук:


Краса

Салон красоты "ATTENTION PRO studio"Наш салон красоты оказывает косметологические и парикмахерские услуги, дипломированные специалисты на высоком профессиональном уровне сделают вам неповторимый визаж, оригинальный маникюр и педикюр, проведут депиляцию современными средствами.

Телефон:
(044) 361-0567

Адрес:
ул. Московская, 26
Сайт:
www.attentionpro.com

E-mail:
info@attentionpro.com


Метро поблизу:
Арсенальная
Печерская
Кловская

Рубрики:
Салони краси
Перукарні
Косметологія
Нарощування вій, волосся
Маникюр, педікюр

Cтудия красоты "Твоя территория"

Студия красоты "Твоя территория" предлагает эстетический отдых с максимальной пользой для души и тел...
Студия красоты "Incanto"

Студия красоты "Incanto" стремится идти в ногу со временем, поэтому мы используем самые современные ...
Студия красоты "Wizard"

WIZARD – первый шаг в красивую жизнь У нас есть только одна возможность быть красивыми, но быть п...
Косметический кабинет Лилии Сокульской

Меня зовут Лилия Сокульская, я – косметолог, успешно работающий в этой сфере уже более пятнадцати ле...
Додати компанію

Салон красоты "ATTENTION PRO studio" на карті Києва

Коментарі користувачів: Салон красоты "ATTENTION PRO studio"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Салон красоты "ATTENTION PRO studio", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати салон красоты, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ATTENTION PRO studio, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.