Компания "Гравер" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Компания "Гравер", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Гравер", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Компания "Гравер"
Пошук:


Послуги





Компания "Гравер"



Предоставляем Вам услуги профессионального гравёра. У нас Вы можете заказать гравировку памятных надписей на различных предметах (сувениры, брелки, зажигалки, часы, ручки, таблички, свадебных кольца, столовые приборы и другое).

Гравировка — отличный способ запечатлеть памятную дату, оставить в памяти юбиляра повод подарка и имя дарящего. На ювелирных украшениях гравировка будет напоминать о любимом или родном человеке, где бы он не находился.

Мы сделаем это профессионально, качественно и красиво!

Телефон:
38 (050) 088-9443

Адрес:
пр-т Оболонский, 1б
Сайт:
www.gravirovki.com

E-mail:
info@gravirovki.com


Метро поблизу:
Оболонь
Минская

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію


Філії Гравер (Услуги гравировки):

Адреса: ул. А. Малышко, 3

Станції метро поблизу:
Дарница



Компания "Гравер" на карті Києва





Коментарі користувачів: Компания "Гравер"



Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Гравер", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги гравировки, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Гравер, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.



Додати коментар ↑ на початок








  





2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.