Агентство недвижимости "Леонов и ко" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Агентство недвижимости "Леонов и ко", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості або географічно спростити відбір (наприклад: агенції з нерухомості, м. ). А якщо вам є що сказати про Агентство недвижимости "Леонов и ко", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Агентство недвижимости "Леонов и ко"
Пошук:


Житло, нерухомість
Link.ua рекомендует:
Работа в агентстве недвижимости

Агентство недвижимости "Леонов и ко"Агентство недвижимости "Леонов и ко" – хотя и небольшая, но профессиональная команда, основной сферой деятельности которой является предоставление сервисов в сфере купли-продажи и аренды жилой и коммерческой недвижимости.

Широкий спектр профессиональных услуг включает проверку и оформление всей необходимой документации, а также полное юридическое и административное сопровождение.

Телефон:
38 (044) 383-4519, 360-2695, (093) 772-0165, (098) 334-6665, (096) 422-7034, (095) 334-8826

Адрес:
ул. Владимирская, 69
Сайт:
www.kvartirki.at.ua

E-mail:
le.zhe@yandex.ru


Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого
Дворец спорта
Университет

Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію

Агентство недвижимости "Леонов и ко" на карті Києва


Агентство недвижимости "Леонов и ко" на карті Києва


Коментарі користувачів: Агентство недвижимости "Леонов и ко"ip: 46.118.235.#
Відгук залишив: malevich
24 січня 2013 08:26 #

Неадекватные сотрудники!!!!Я купил квартиру попросил их снять объявление,ведь "эта квартира уже мной куплена!!!" было несколько попыток с ними договорится!!!результата нет!!! Придется ехать к ним в офис и объяснять другими доступными средствами!!!

  • -7

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.