Компания "Штукатур-Ка" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "Штукатур-Ка", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "Штукатур-Ка", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Штукатур-Ка"
Пошук:


Ремонт

Компания "Штукатур-Ка"Гипсовая штукатурка машинным способом широко используется в европейских странах уже более двух десятилетий. Машинная штукатурка – это технология, при которой внутренние стены выравниваются по так называемым маякам или штукатурным направляющим. При этом используется специальная машина для штукатурки стен и гипсовый раствор.

Прочие услуги:
- Наливные полы;
- Стяжка пола;
- Утепление фасада;
- Покраска.

Телефон:
38 (097) 453-7634

Адрес:
ул. Оросительная, 4
Сайт:
www.shtukatur-ka.com.ua

E-mail:
shtukaturkamaps@gmail.com


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Штукатур-Ка" на карті Києва


Компания "Штукатур-Ка" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Штукатур-Ка"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Штукатур-Ка", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати машинная штукатурка, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Штукатур-Ка, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.