Школа Бразильской Самбы "Natureza" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Школа Бразильской Самбы "Natureza", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа Бразильской Самбы "Natureza", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Школа Бразильской Самбы "Natureza"
Пошук:


Спорт

Школа Бразильской Самбы "Natureza"Танцевальные занятия по бразильской карнавальной самбе. Музыкальные занятия - бразильская перкуссия.

Телефон:
38 (097) 713-0832

Адрес:
ул. Волошская, 62
Сайт:
www.samba.kiev.ua

E-mail:
brasil@i.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко
Контрактовая площадь

Рубрики:
Школи танців

Клуб Танцевального Спорта "Лион"

Клуб, входящий в состав Национальной Всеукраинской Федерации Танцевального Спорта (member of World D...
Сеть студий фитнеса и танцев "Glamshape"

Фитнес, доступный каждому. Хотите всегда иметь подтянутую фигуру, стройные ножки и прекрасное сам...
Клуб активного отдыха "Подольский"

Клуб активного отдыха "Подольский" предоставляет Вам уникальную возможность провести незабываемое вр...
Школа латиноамериканских танцев "РУЭДА"

Сальса ("Касино") - танец, который сейчас очень популярен....
Додати компанію

Школа Бразильской Самбы "Natureza" на карті Києва

Коментарі користувачів: Школа Бразильской Самбы "Natureza"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа Бразильской Самбы "Natureza", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати школа бразильской самбы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Natureza, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.