Ремонт бытовой техники "Айс Мастер" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт побутової техніки Києва на Харьковской

Якщо вас цікавить Ремонт бытовой техники "Айс Мастер", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт побутової техніки або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт побутової техніки, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонт бытовой техники "Айс Мастер", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт побутової техніки до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт побутової техніки в Києві » Ремонт бытовой техники "Айс Мастер"
Пошук:


Ремонт
Ремонт бытовой техники "Айс Мастер"Сервисный Центр осуществляет оперативный ремонт холодильников на дому на основе технически-грамотных решений с использованием оригинальных запасных частей.

Серьёзный опыт в области восстановления работоспособности бытовой техники различной функциональной спецификации позволяет ремонтировать практически любое холодильное оборудование, изготавливаемое лидерами отечественной и мировой промышленности.

Вы можете подать заявки на ремонт, диагностику неисправности, дозаправку фреона, замену компрессора, испарителя, конденсатора, фильтра-осушителя, теплопредохранителя, таймера, нагревателей, вентиляторов и устранение влаги, избытка или утечки хладона. Для вашего удобства мастерская производит любые виды работ на дому.

Телефон:
38 (044) 587-8488

Адрес:
пр-т Н. Бажана, 1м
Сайт:
www.icemaster.kiev.ua

E-mail:
icemaster@i.ua


Метро поблизу:
Харьковская
Позняки

Рубрики:
Ремонт побутової техніки

Додати компанію

Ремонт бытовой техники "Айс Мастер" на карті Києва


Ремонт бытовой техники "Айс Мастер" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ремонт бытовой техники "Айс Мастер"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонт бытовой техники "Айс Мастер", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонт бытовой техники, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Айс Мастер, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.