Ремонт квартир - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Житомирской

Якщо вас цікавить Ремонт квартир, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонт квартир, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонт квартир
Пошук:


Ремонт

Ремонт квартирБригада опытных,действующих монтажников-сантехников выполнят качествено работу по Киевскому району.

Телефон:
38 (067) 768-6875, (067) 856-7222

Адрес:
ул. И. Крамского
E-mail:
vitjaba.v.a@mail.ru


Метро поблизу:
Житомирская
Святошино

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Ремонт квартир на карті Києва


Ремонт квартир на карті Києва


Коментарі користувачів: Ремонт квартирЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонт квартир, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бригада монтажников-сантехников, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ремонт квартир, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.