Компания "РемСтройСервисПлюс" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "РемСтройСервисПлюс", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "РемСтройСервисПлюс", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "РемСтройСервисПлюс"
Пошук:


Ремонт

Компания "РемСтройСервисПлюс"Строительная компания "РемСтройСервисПлюс" - это надежная, стабильная фирма, работающая на рынке оказания услуг населению по основным направлениям.

Все виды строительно-ремонтных работ, таких как:
- отделочные;
- кровельные и изоляционные;
- электромонтажные;
- сантехнические работы.

Мы так же занимается различными видами проектирования, расчетом конструкций, сопровождение проекта документов, а также строительством различных зданий и сооружений.

Все наши специалисты прошли строгий отбор по квалификации и при необходимости помогут Вам на всех стадиях ремонтных работ. Мы гарантируем высокий профессионализм сотрудников в сочетании с техническим вооружением, гарантируем высочайшее качество и оптимальные сроки исполнения.

Система знижок:
Каждый последующий заказ - скидка 10% к предыдущему.


Телефон:
38 (044) 592-9126, (066) 606-3188

Факс:
38 (044) 227-7059

Адрес:
пр-т Л. Курбаса, 5а, оф. 1
Сайт:
www.remstroi.biz.ua

E-mail:
rmsp@ukr.net


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "РемСтройСервисПлюс" на карті Києва


Компания "РемСтройСервисПлюс" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "РемСтройСервисПлюс"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "РемСтройСервисПлюс", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтно-строительные работы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії РемСтройСервисПлюс, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.