Комплекс отделочных работ - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Комплекс отделочных работ, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Комплекс отделочных работ, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Комплекс отделочных работ
Пошук:


Ремонт

Комплекс отделочных работКомплекс отделочных работ. Делаем качественно, умеренные цены.
- Шпаклевка;
- выравнивание потолков, стен, откосов;
- штукатурка маячная;
- малярные работы;
- декоративные штукатурки;
- гипсокартон;
- поклейка обоев и багета.

Телефон:
38 (093) 404-0556, (066) 019-8937

Адрес:
г. Киев

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Комплекс отделочных работЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Комплекс отделочных работ, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонт, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Комплекс отделочных работ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.