Ресторан "La Scala" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Университете

Якщо вас цікавить Ресторан "La Scala", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "La Scala", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "La Scala"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "La Scala"Ресторан оформленн в классическом элегантном стиле, который дополняется белым роялем и нестандартной разноформатной мебелью. Летом работает изумительная терраса. Общая вместимость зала около 90 чел, VIP комната - до 10 чел.В ресторане обширная карта элитный вин, из фирменный блюд советуют попробовать Рыбу "La Scala" - медальены морского ангела, обернутые беконом и обжаренные, формируются рисом, аспарагусом и кремово-шафранным соусом.

Телефон:
38 (044) 581-7070

Адрес:
ул. Б. Хмельницкого, 53

Метро поблизу:
Университет

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "La Scala" на карті Києва


Ресторан "La Scala" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "La Scala"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "La Scala", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії La Scala, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.