Дизайнер-визуализатор Бойченко Алексей - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва

Якщо вас цікавить Дизайнер-визуализатор Бойченко Алексей, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру. А якщо вам є що сказати про Дизайнер-визуализатор Бойченко Алексей, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Дизайнер-визуализатор Бойченко Алексей
Пошук:


Ремонт
Дизайнер-визуализатор Бойченко АлексейХочу предложить свои услуги в разработке дизайн-проекта Вашей квартиры, офиса, коттеджа, с учетом всех Ваших пожеланий и предпочтений. Возможна разработка как концептуального, так и полноценного дизайн-проекта с необходимым пакетом чертежей.

3D Визуализация облегчит процесс восприятия концепции, что поможет увидеть планируемое помещение еще до начала ремонта. Буду рад сотрудничеству.

Телефон:
(099) 130-9750

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.renderstudio.kiev.ua

E-mail:
freerender@gmail.com


Рубрики:
Дизайн інтер'єру

Додати компанію


Коментарі користувачів: Дизайнер-визуализатор Бойченко Алексейip: 95.135.171.#
Відгук залишив: Сергей
23 квітня 2013 16:51 #

Заказывал у Алексея дизайн-интерьеров, все сделал в сроки и отменная работа. По дизайну воплотил в реальность.

  • +15

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.