Компания "EVENT Cafe" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: організація свята Києва на Университете

Якщо вас цікавить Компания "EVENT Cafe", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки організація свята або географічно спростити відбір (наприклад: організація свята, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "EVENT Cafe", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати організація свята до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Організація свята в Києві » Компания "EVENT Cafe"
Пошук:


Послуги

Компания "EVENT Cafe"EVENT организация для нас это не просто список наших обязанностей и услуг, это длинный процесс, наполненный миллионами частичек, которые должны сложиться воедино.

Телефон:
38 (044 235-5455, (098) 333-9116, (098) 030-8866

Адрес:
ул. Пирогова, 4/26
Сайт:
www.eventcafe.com.ua

E-mail:
wk@eventcafe.com.ua


Метро поблизу:
Университет
Золотые ворота

Рубрики:
Організація свята
Організація весілля

Компания "Сон-це"

Концепцией работы нашей компании, есть синтез креативного виденья, новейших тенденций шоу-бизнеса и ...
Культурно-развлекательный центр "Вітаю"

12 лет на рынке праздничных услуг Центр "Вітаю"!...
Детский игровой центр "Joy Land"

Joy Land Kiev - это детский парк активного досуга, который предлагает более 3700 м2 активного отдыха...
Ивент-агентство "Gold Event"

Команда GOLDEVENT работает на рынке свадебной индустрии с 2004 года. Мы были одними из первых, мы о...
Додати компанію

Компания "EVENT Cafe" на карті Києва

Коментарі користувачів: Компания "EVENT Cafe"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "EVENT Cafe", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати организация мероприятий, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії EVENT Cafe, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.