Компания "Белвест Трейд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: установка кондиціонерів Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Компания "Белвест Трейд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки установка кондиціонерів або географічно спростити відбір (наприклад: установка кондиціонерів, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Белвест Трейд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати установка кондиціонерів до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Установка кондиціонерів в Києві » Компания "Белвест Трейд"
Пошук:


Ремонт
Компания "Белвест Трейд"Направление деятельности компании - полный комплекс услуг по изготовлению, проектированию, пуско-наладочным работам систем вентиляции и кондиционирования воздуха. Бытовые и промышленные кондиционеры всех типов - от ведущих производителей.

Телефон:
38 (044) 461-9079

Факс:
38 (044) 379-2928

Адрес:
пер. Косогорный, 4, оф. 3
Сайт:
belvest.ua

E-mail:
info@belvest.ua


Метро поблизу:
Контрактовая площадь
Лукьяновская

Рубрики:
Установка кондиціонерів

Додати компанію

Компания "Белвест Трейд" на карті Києва


Компания "Белвест Трейд" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Белвест Трейд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Белвест Трейд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати системы вентиляции, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Белвест Трейд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.