Строительная компания "СвятоБуд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва

Якщо вас цікавить Строительная компания "СвятоБуд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру. А якщо вам є що сказати про Строительная компания "СвятоБуд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Строительная компания "СвятоБуд"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "СвятоБуд"Строительная компания СвятоБуд - это команда специалистов, у которых за плечами огромный опыт в области строительства. Мы объединили весь наш опыт и знания для того, что бы предоставлять максимальный уровень сервиса.

СвятоБуд - это:
- изготовление металлоконструкций (торговые центры, павильоны, остановки);
- фундаменты любой сложности;
- кровельные работы;
- отделка помещений, квартир, офисов и коттеджей;
- отделка салонов красоты, ресторанов, торговых комплексов;
- фасадные работы;
- загородные строительства под ключ;
- дизайн, интерьер, ремонт и реконструкция.

Телефон:
(097) 360-7309, (066) 663-0815, (095) 578-0969, (068) 588-1753

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.svyatobud.com.ua

E-mail:
ssa@svyatobud.com.ua


Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Строительная компания "СвятоБуд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "СвятоБуд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії СвятоБуд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.