Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: масаж Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки масаж або географічно спростити відбір (наприклад: масаж, м. ). А якщо вам є що сказати про Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати масаж до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Масаж в Києві » Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua"
Пошук:


Краса
Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua"Мы продаем шикарные массажные кресла для дома и офиса. По самой лучшей цене от импортера, которым являемся.

А также предоставляем в пользование новые люксовые массажные кресла с банкнотоприемниками. И платим деньги за их размещение.

Мы помогаем фитнес-клубам, автосалонам, СТО и мойкам, саунам и комплексам отдыха привлечь новых клиентов и удержать существующих. Плюс неплохо заработать на этом.

Ваши посетители получают новый приятный и полезный сервис, а Вы – их лояльность и удовлетворенность, вместе с новыми довольными клиентами :)

Телефон:
(095) 153-7739, (067) 111-3237, (093) 943-0588

Адрес:
ул. М. Залки, 6, ТЦ Сильпо, 2-й этаж
Сайт:
www.xn--80aapdlt6ae.com.ua

E-mail:
compakt_777@mail.ru


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)
Оболонь

Рубрики:
Масаж
Медична техніка

Cтудия массажа "SlimClub"

Массаж всего тела, головы, лица или локальных зон. Детокс очищение организма, SPA-процедуры, рекоме...
Школа массажа Евгении Радионовой

Международная Школа массажа Евгении Радионовой (INMASTER) приглашает Вас повысить уровень профессион...
Тренажерный зал на ул. Щорса

Наш тренажерный зал уже открыт для вас! Мы постарались сделать именно такой тренажерный зал, который...
Студия стиля азбука красоты

Добро пожаловать в студию Азбука красоты. Салон получил свое имя благодаря желанию предоставить гост...
Додати компанію

Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua" на карті Києва


Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua" на карті Києва


Коментарі користувачів: Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин массажных кресел "Масажери.com.ua", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин массажных кресел, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Масажери.com.ua, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.