Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: юридичні послуги Києва

Якщо вас цікавить Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки юридичні послуги. А якщо вам є що сказати про Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати юридичні послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Юридичні послуги в Києві » Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в адвокатской конторе

Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры"Юридическая консультация по уголовному, гражданскому, административному праву.

Решение семейных споров. Составление исковых заявлений, представительство интересов в суде.

Регистрация и ликвидация бизнеса. Юридическое сопровождение любых договоров.

Анализ корпоративной документации, помощь в составлении проектов учредительных документов. Абонентское обслуживание бизнеса.

Телефон:
38 (044) 566-0345, (098) 455-6988, (050) 310-5268

Адрес:
г. Киев
E-mail:
65124@ukr.net


Рубрики:
Юридичні послуги
Реєстрація та ліквідація підприємства

Адвокат Орест Шевчук

Консультации и разъяснения по правовым вопросам, составление заявлений, жалоб и других документов пр...
Юридическая компания "от "А" до "Я"

"от "А" до "Я"юридическая компания, бюро переводов, страхование предоставляет полный спектр юридичес...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Адвокатское объединение "Леонид Остапенко и Партнеры", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати адвокатское объединение, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Леонид Остапенко и Партнеры, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.