Японские рестораны "Желтое Море" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Японские рестораны "Желтое Море", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Японские рестораны "Желтое Море", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Японские рестораны "Желтое Море"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Японские рестораны "Желтое Море"Рестораны "Желтое Море" - новые проекты хорошо известного украинской публике ресторатора Александра Орлова.

Родина "Желтого Моря" - город Москва, там 7 летняя история ресторана стала своеобразной легендой, которая была наполнена подлинной восточной культурой, таинством и восторгом вкуса.

Изысканная простота, первозданность и гармония вкуса, эстетическое наслаждение – это основа основ восточной кухни. Очарованные и покоренные этой культурой, создатели ресторанов "Желтое Море" возродили в их стенах неповторимую атмосферу восточного гастрономического таинства.

Архитектура и дизайн ресторанов – выполнены в духе современного японского минимализма, который характеризуется гармонией пространства и лаконизмом деталей.

Телефон:
(044) 235-6101, 224-5555

Адрес:
ул. Ш. Руставели, 22а
Сайт:
www.zheltoemore.com


Метро поблизу:
Дворец спорта

Рубрики:
Ресторани
Доставка суші

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію


Філії Желтое Море (Японские рестораны):

Адреса: Днепровская наб., 26д

Телефон:
(044) 228-2255

Станції метро поблизу:
Осокорки
Адреса: пр-т Героев Сталинграда, 8

Телефон:
(044) 224-5820

Станції метро поблизу:
ОболоньЯпонские рестораны "Желтое Море" на карті Києва


Японские рестораны "Желтое Море" на карті Києва


Коментарі користувачів: Японские рестораны "Желтое Море"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Японские рестораны "Желтое Море", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати японские рестораны, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Желтое Море, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.