Компания "Медова Брама" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Ветаптеки Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Компания "Медова Брама", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Ветаптеки або географічно спростити відбір (наприклад: Ветаптеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Медова Брама", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Ветаптеки до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Ветаптеки в Києві » Компания "Медова Брама"
Пошук:


Медицина

Компания "Медова Брама"Медова Брама – это товары для пчеловодов и качественные препараты в широком ассортименте для лечения всех распространённых болезней пчёл.

Также у нас есть витамины для пчел, подкормки для пчёл, средства для привлечения и ловли пчелиных роев, маркеры для мечения маток и шпатели для переноса личинок, защита от нападения пчел и др.

Начинающим и опытным пчеловодам предлагаем пчелоинвентарь, одежду пчеловода, книги по пчеловодству и др. Розница и опт. Доставка по Украине.

Телефон:
38 (067) 322-9656

Адрес:
ул. Полковника Шутова, 9а, оф. 213
Сайт:
www.medovabrama.com.ua

E-mail:
medovabrama@mail.ru


Метро поблизу:
Берестейская

Рубрики:
Ветаптеки

Ветеринарная клиника "Альфа"

Все виды диагностических и лечебных услуг, терапия и хирургия любой сложности, стационар, вызов врач...
Ветеринарная аптека "Эквус"

При клинике ветеринарной медицины "Эквус" ежедневно, без выходных, праздников и перерывов c 9 утра д...
Ветеринарная клиника в Василькове "5 элемент"

Ветеринарная клиника «5 элемент» - это индивидуальный подход к каждому четырёхлапому и пернатому кли...
Ветеринарная клиника "Лесси"

Главное кредо ветеринарной клиники "Лесси" – качество по доступным ценам. Для наших специалистов леч...
Додати компанію

Компания "Медова Брама" на карті Києва


Компания "Медова Брама" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Медова Брама"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Медова Брама", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Медова Брама, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.