Компания "Мир Строительных Технологий" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "Мир Строительных Технологий", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "Мир Строительных Технологий", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Мир Строительных Технологий"
Пошук:


Ремонт

Компания "Мир Строительных Технологий"Строительная компания ООО "ПКФ "Мир Строительных Технологий" стабильно работающая на рынке более 8 лет. Прочным фундаментом нашей работы является индивидуальный подход, гарантированное качество услуг, максимальное использование потенциала проекта. Главное направление деятельности - производство полного цикла ремонтно-строительных работ.

Телефон:
38 (096) 223-8854

Адрес:
ул. Электриков, 26
Сайт:
www.sbt.kiev.ua

E-mail:
marina.samojlenko2012@yandex.ru


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Мир Строительных Технологий" на карті Києва


Компания "Мир Строительных Технологий" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Мир Строительных Технологий"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Мир Строительных Технологий", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Мир Строительных Технологий, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.