Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в бутике вин

Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino"В магазине три зала. Первый отведен под вина Франции, второй - крепкому алкоголю, а третий является дегустрационной зоной, где можно не только попробовать вино, но и отлично пообедать или поужинать.

Телефон:
38 (044) 499-5737

Адрес:
ул. Большая Васильковская, 1-3/2а

Метро поблизу:
Театральная
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino" на карті Києва


Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан-бутик вин "La Strada dell Vino", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан-бутик вин, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії La Strada dell Vino, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.