Регистрация фирм - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: реєстрація та ліквідація підприємства Києва

Якщо вас цікавить Регистрация фирм, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки реєстрація та ліквідація підприємства. А якщо вам є що сказати про Регистрация фирм, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати реєстрація та ліквідація підприємства до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Реєстрація та ліквідація підприємства в Києві » Регистрация фирм
Пошук:


Послуги
Регистрация фирм- Регистрация ТОВ, ООО под ключ, сроком до 7-ми рабочих дней.
- Помощь в получении НДС, сроком до 7-ми рабочих дней.
- помощь в получении банковской выписки на 300 тыс. грн.
- новые ТОВ, ООО с НДС.
- Юр. адреса.
- Изменения (кведы, устав, учредители) срок 1-3 рабочих дня.
- Вытяг, Выписка, справка.
- Ликвидация ТОВ, ПП, ООО, ЧП.

Все из вышеперечисленных операций ведутся полностью законным способом.

Телефон:
38 (063) 263-7828, (096) 999-8713

Адрес:
г. Киев
E-mail:
ifreet_office@ukr.net


Рубрики:
Реєстрація та ліквідація підприємства

Додати компанію


Коментарі користувачів: Регистрация фирмЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Регистрация фирм, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Все формы деятельности, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Регистрация фирм, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.