Компания "ТермоСол" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва

Якщо вас цікавить Компания "ТермоСол", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги. А якщо вам є що сказати про Компания "ТермоСол", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Компания "ТермоСол"
Пошук:


Послуги
Компания "ТермоСол"Торговая марка "ТермоСол" предлагает качественный монтаж систем отопления, теплонасосов, солнечных панелей, а также гелиоколлекторов с теплым полом.

На рынке отопительного оборудования Украины наша организация представлена уже более 10-ти лет и предоставляет домовладельцам альтернативные и доступные источники энергии, которые работают на выработку тепла для обогрева, электричества и нагрева теплой воды.

Мы также выполним расчёты любой сложности и подберём то оборудование, которое будет продуктивно работать в вашей местности.

Если вы хотите использовать альтернативные источники энергии для вашего коттеджа – вы обратились по адресу. Наши отопительные и климатические системы отличаются выгодностью и энергоэффективностью.

Телефон:
38 (044) 332-10-13

Адрес:
ул. Академика Туполева, 17/19
Сайт:
teplovye-nasosy.com.ua

E-mail:
termosol@yandex.ru


Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Компания "ТермоСол" на карті Києва


Компания "ТермоСол" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "ТермоСол"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "ТермоСол", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати монтаж теплового оборудования, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ТермоСол, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.