Тренер по большому теннису Дарья - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: фітнес-клуби Києва

Якщо вас цікавить Тренер по большому теннису Дарья, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки фітнес-клуби. А якщо вам є що сказати про Тренер по большому теннису Дарья, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати фітнес-клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Фітнес-клуби в Києві » Тренер по большому теннису Дарья
Пошук:


Спорт
Тренер по большому теннису ДарьяЕсли Вы, или Ваш ребенок хочет научиться и заниматься большим теннисом, если Вы хотите найти, или сменить спарринга или партнёра, если Вам интересно получить профессиональную консультацию -звоните мне!

Я помогу выбрать наиболее удобный для Вас или Вашего ребенка вариант заниматься и обучаться теннису с учётом места, времени, покрытия корта и ряда других индивидуальных факторов.

Я - мастер спорта. Тренировалась в США (занятие может проводиться на английском как со взрослыми,так и с детьми), участвовала в международных турнирах - ITF, WTA. ITF coaching certificate.

Телефон:
(067) 847-5959

Адрес:
г. Киев
E-mail:
dasha_tennis@yahoo.com


Рубрики:
Фітнес-клуби
Інші послуги

Тренажерный зал на ул. Щорса

Наш тренажерный зал уже открыт для вас! Мы постарались сделать именно такой тренажерный зал, который...
Фитнес клуб "Sport Star"

Посетив фитнес клуб "Sport Star" Вы будете иметь возможность не только усовершенствовать свое тело, ...
Студия фитнеса и танца "Valeria's Secret"

Многогранный, жизнерадостный, активный - именно такими качествами наделен каждый, кто стремится к со...
Сеть студий фитнеса и танцев "Glamshape"

Фитнес, доступный каждому. Хотите всегда иметь подтянутую фигуру, стройные ножки и прекрасное сам...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Тренер по большому теннису ДарьяЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Тренер по большому теннису Дарья, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати тренер по большому теннису, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дарья, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.