Компания "Теосбуд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Компания "Теосбуд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Теосбуд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Компания "Теосбуд"
Пошук:


Ремонт
Компания "Теосбуд"Компания Теосбуд предлагает широкий спектр услуг:
- Разработка проектной документации;
- Дизайн и визуализация помещений;
- Строительство домов, обеспечение их инженерными коммуникациями, благоустройство территории;
- Ремонт или отделка под ключ;
- Полное снабжение строиметериалами по оптовым ценам.

Телефон:
38 (044) 599-4369, (099) 101-9869

Адрес:
ул. Олеговская, 36
Сайт:
www.teosbud.com.ua

E-mail:
teosbud9@ukr.net


Метро поблизу:
Контрактовая площадь
Тараса Шевченко

Рубрики:
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Компания "Теосбуд" на карті Києва


Компания "Теосбуд" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Теосбуд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Теосбуд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дизайн и визуализация, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Теосбуд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.