Электрик в дом - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Электрик в дом, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Электрик в дом, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Электрик в дом
Пошук:


Ремонт

Электрик в домЕсли у вас:
- Пропало электричество;
- Искрится розетка;
- Выбивает автомат;
- Запах гари;
- Не включается лампочки;
- Сгорели электроприборы

Срочно вызывайте электрика!

Какая бы неполадка с электричеством не отмечалась в Вашем доме – воспользуйтесь нашим предложением, закажите вызов электрика на дом. Заявку можно оставить с помощью указанного телефона. Мы гарантируем, что электрик придет к Вам в кратчайшие сроки для скорейшего устранения всяческих неполадок.

Телефон:
38 (098) 471-7993

Адрес:
г. Киев
Сайт:
elektrik-v-dom.com.ua

E-mail:
info@elektrik-v-dom.com.ua


Рубрики:
Ремонт квартир
Інші послуги

Додати компанію


Коментарі користувачів: Электрик в домЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Электрик в дом, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги электрика на дому, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Электрик в дом, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.