Магазин-кофейня "CoffeeLove" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Магазин-кофейня "CoffeeLove", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Магазин-кофейня "CoffeeLove", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Магазин-кофейня "CoffeeLove"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Магазин-кофейня "CoffeeLove"Не знаешь чем себя занять в свободное время? Приходи в "CoffeeLove", и получай позитивный заряд энергии на весь день с лучшими сортами Швейцарского и Итальянского кофе!


Наши адреса:
г. Киев,
ул. Прорезная 5 (Пушкинская 5/1-3)
ул. Короленковская 4

Телефон:
(044) 287-5391, 364-7244, (093) 428-0297, (067) 547-4848

Адрес:
ул. Прорезная, 5 (ул. Пушкинская, 1-3/5)
E-mail:
unrealfm@yandex.ru


Метро поблизу:
Майдан Незалежности
Крещатик
Театральная
Золотые ворота

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію


Філії CoffeeLove (Магазин-кофейня):

Адреса: ул. Короленковская, 4

Станції метро поблизу:
Олимпийская
Площадь Льва ТолстогоМагазин-кофейня "CoffeeLove" на карті Києва


Магазин-кофейня "CoffeeLove" на карті Києва


Коментарі користувачів: Магазин-кофейня "CoffeeLove"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин-кофейня "CoffeeLove", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин-кофейня, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії CoffeeLove, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.