Дом моды Айны Гассе - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ательє Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить Дом моды Айны Гассе, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ательє або географічно спростити відбір (наприклад: ательє, м. ). А якщо вам є що сказати про Дом моды Айны Гассе, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ательє до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Ательє в Києві » Дом моды Айны Гассе
Пошук:


Послуги

Дом моды Айны ГассеС 2000 года Ателье Модного дома «Айна Гассе» создает неповторимую женскую одежду класса люкс. Опытные художники, конструкторы и мастерицы создают наряды, которые смело можно назвать произведениями искусства.

Женственные модели, большое количество ручной работы, ткани и фурнитура высокого качества всегда оставались визитной карточкой модного дома Айны Гассе.

Каждое платье неповторимое, ведь выполняется лишь в одном экземпляре. Для эксклюзивного наряда мы заказываем ткани по авторским эскизам на ведущих итальянских фабриках.

Дополняют модели также авторское обувь, аксессуары и ювелирные украшения.

Телефон:
38 (044) 239-1387, (068) 608-0522

Факс:
38 (044) 239-1385

Адрес:
бул. Дружбы Народов, 13, оф. 77
Сайт:
ainagasse.com

E-mail:
gasse@i.ua


Метро поблизу:
Дружбы народов
Лыбидская

Рубрики:
Ательє
Магазини одягу

Дизайн-ателье "Princess"

Дизайн-ателье Princess - современное творческое ателье расположенное в центре Киева, где работают пр...
Ателье Натальи Карук

Ателье Натальи Карук при изготовлении изделия предложит Вам интересные, оригинальные и нестандартные...
Ателье "Angel.Ka"

Несомненно, у нас есть самые любимые вещи. Те, которые делают нас красивее и приносят радость. Но...
Ателье пошива и ремонта одежды "Vikilina" (Викилина)

Перешив, ремонт, пошив одежды (любой сложности) из меха (шубы, дубленки), кожи, ткани и трикотажа...
Додати компанію

Дом моды Айны Гассе на карті Києва


Дом моды Айны Гассе на карті Києва


Коментарі користувачів: Дом моды Айны ГассеЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дом моды Айны Гассе, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати модная одежда, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дом моды Айны Гассе, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.