Компания "Технология - 92" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Компания "Технология - 92", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Технология - 92", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Компания "Технология - 92"
Пошук:


Послуги
Компания "Технология - 92"Компания "Технология-92" - это эксклюзивная линия профессионального оборудования и мебели для:
- парикмахерских;
- салонов красоты;
- косметологических;
- маникюрных и педикюрных кабинетов.

Мы предлагаем:
- массажные столы;
- косметологическое;
- парикмахерское;
- маникюрное и педикюрное оборудование.

Из них более 90% - нашего собственного производства.

Телефон:
38 (050) 551-3560

Адрес:
ул. Маршала Рыбалко, 13
Сайт:
pkf-tehnologiya-92.uaprom.net

E-mail:
tehnologia-92@yandex.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская
Политехнический институт

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Компания "Технология - 92" на карті Києва


Компания "Технология - 92" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Технология - 92"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Технология - 92", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Технология - 92, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.