Аудиторска фирма "Тиградком" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: реєстрація та ліквідація підприємства Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Аудиторска фирма "Тиградком", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки реєстрація та ліквідація підприємства або географічно спростити відбір (наприклад: реєстрація та ліквідація підприємства, м. ). А якщо вам є що сказати про Аудиторска фирма "Тиградком", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати реєстрація та ліквідація підприємства до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Реєстрація та ліквідація підприємства в Києві » Аудиторска фирма "Тиградком"
Пошук:


Послуги
Аудиторска фирма "Тиградком"Аудиторская фирма "Тиградком" предоставляет аудиторские, бухгалтерские и юридические услуги на всей территории Украины.

Большой опыт в аудите компаний разных отраслей, ответственность и умение быстро решать задачи позволяет нам быть полезными практически любой компании, которая хочет иметь бухгалтерскую и налоговую отчетность всегда в полном порядке.

Сотрудники АФ "Тиградком" более 10 лет успешно ведут бухгалтерский и налоговый учет, проводят аудит любой сложности.

Наша цель - обеспечить квалифицированной консультационной поддержкой наших клиентов в налаживании и правильном ведении бухгалтерского и налогового учета, в то время, когда Вы можете направить все свои усилия на увеличение доходов Вашей компании.

Телефон:
38 (044) 581-5586, (067) 548-4108

Адрес:
ул. М. Драгоманова, 29, ТЦ "Элтикс", 3-й этаж, оф. 316
Сайт:
www.tigrad.com.ua

E-mail:
audit@tigrad.com.ua


Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Реєстрація та ліквідація підприємства
Юридичні послуги

Додати компанію

Аудиторска фирма "Тиградком" на карті Києва


Аудиторска фирма "Тиградком" на карті Києва


Коментарі користувачів: Аудиторска фирма "Тиградком"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Аудиторска фирма "Тиградком", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати аудиторска фирма, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Тиградком, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.